KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123204
nr 1612 3204
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap med figurer & kreatur. Olja på duk, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 52x65ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:36:11
14/4 21:43:30
700 kr
15/4 18:30:37
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor